Trendler
En iyi anime serilerini ve anime filmlerini Anime İzlesene de keşfet.
One Piece
One Piece
Kategori
Komedi
IMDB
8.9
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
1999
Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line'da olduğunu, onu arayıp bulmaları gerektiğini söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line'a gider. Ancak Grand Line'a girmek çok zor, Grand Line'da canlı kalabilmek imkansızdır. Kahramanımız Monkey D. Luffy'nin rüyası, Korsan Kral olmak ve One Piece denen kimsenin bilmediği, görmediği hazineyi ele geçirmektir. Küçük yaşlardan beri hep korsan olmak isteyen Luffy, kazara bir şeytan meyvası (Akuma No Mi) yemiştir. 3 farklı şeytan meyvası vardır ve bu meyvalar yiyenlere çok üstün güçler sağlamaktadır ancak bu güçlerin bedeli asla yüzememektir. Luffy'nin yediği meyva onu bir lastik çocuğa çevirir. Bu olaydan yıllar sonra Luffy denize açılır. Yolculuğu sırasında ekibini toplayacak ve One Piece'i bulmak için Grand Line'da birbirinden tehlikeli ve komik maceralara atılacaktır.
13994 İzlenme
Demon Slayer, Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc, Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc, Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen, Demon Slayer: Kimetsu no
Kimetsu no Yaiba
Kategori
Tarihi
IMDB
8.7
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2019
Babasının ölümünden bu yana, aileyi geçindirme yükü Tanjirou Kamado'nun omuzlarına binmiştir. Uzak bir dağda yoksul bir şekilde yaşamalarına rağmen Kamado ailesi nispeten huzurlu ve mutlu bir hayatın tadını çıkarabilmektedir. Bir gün Tanjirou, odun kömürü satarak biraz para kazanmak için yerel köye gitmeye karar verir. Dönüş yolunda gece çöker ve Tanjirou'yu, geceleri ormanda gizlenen et yiyen şeytanların varlığı konusunda uyaran tuhaf bir adamın evine sığınmak zorunda bırakır. Ertesi gün nihayet eve döndüğünde korkunç bir manzarayla karşılaşır; tüm ailesi katledilmiştir. Daha da kötüsü, hayatta kalan tek kişi kana susamış bir iblise dönüşmüş olan kız kardeşi Nezuko'dur. Öfke ve nefretle yanıp tutuşan Tanjirou, ailesinin intikamını almaya ve hayatta kalan tek kardeşinin yanında kalmaya yemin eder. Kendilerine İblis Avcısı Birliği adını veren gizemli grupla birlikte Tanjirou, iblisleri öldürmek ve sevgili kız kardeşinin insanlığından geriye kalanları korumak için ne gerekiyorsa yapacaktır.
12411 İzlenme
Sorcery Fight
Jujutsu Kaisen
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.5
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2020
Okül Kulübü'nde temelsiz paranormal aktivitelere kendini kaptıran liseli Yuuji Itadori, günlerini ya kulüp odasında ya da yatalak büyükbabasını ziyaret ettiği hastanede geçirmektedir. Ancak bu rahat yaşam tarzı, bilmeden lanetli bir eşyayla karşılaştığında kısa sürede tuhaf bir hal alır. Doğaüstü olaylar zincirini tetikleyen Yuuji, 'Lanetler Kralı' iblis Sukuna Ryoumen'e ait bir parmak olduğu ortaya çıkan söz konusu eşyayı yuttuktan sonra kendini bir anda Lanetler dünyasının - insanların kötülük ve olumsuzluklarından oluşan korkunç varlıklar- içine itilmiş bulur. Yuuji, kendi yeni keşfettiği güçlerini keşfederken bu Lanetlerin toplum için oluşturduğu tehdidi ilk elden tecrübe eder. Tokyo Metropolitan Jujutsu Teknik Lisesi'ne kabul edilen Yuuji, geri dönemeyeceği bir yolda, bir Jujutsu büyücüsünün yolunda yürümeye başlar.
7661 İzlenme
Burū Rokku
Blue Lock
Kategori
Dram
IMDB
8.4
Ülke
Japonya
Süre
25 Dakika
Yayın Tarihi
2022
Yoichi Isagi, lise futbol takımını ulusal finallere taşıyacak golü atmaya çok az kalmıştı, ancak topu takım arkadaşına vermek için verdiği bir anlık karar bu gerçeğe mal oldu. Acı çeken, kafası karışan ve hayal kırıklığına uğrayan Isagi, pası vermemiş olsaydı sonucun farklı olup olmayacağını merak eder. Genç forvet eve döndüğünde, Japonya Futbol Birliği'nden bir davetiye onu beklemektedir. Keyfi ve taraflı bir karar verme süreciyle Isagi, Mavi Kilit adlı tartışmalı bir proje için seçilen üç yüz U-18 forvet oyuncusundan biridir. Projenin nihai hedefi, seçilen oyunculardan birini Japon milli takımının yıldız forvetine dönüştürmektir. En iyi katılımcıyı bulmak için, her bir pırlantanın zirveye çıkmak için bir dizi solo ve takım yarışmasında diğerlerine karşı rekabet etmesi gerekmektedir. Projeye karşı etik itirazlarını bir kenara bırakan Isagi, 299 hevesli genç forvetin hayallerini acımasızca yıkmak anlamına gelse bile, zirveye giden yolda savaşmak zorunda hisseder.
6083 İzlenme
Bleach: Sennen Kessen-hen, Bleach: Sennen Kessen-hen - Ketsubetsu-tan
Bleach
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.4
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2004
Ichigo Kurosaki sıradan bir lise öğrencisidir; ta ki ailesi, insan ruhlarını yutmaya çalışan yozlaşmış bir ruh olan Hollow tarafından saldırıya uğrayana kadar. İşte o zaman, Ichigo'nun ailesini saldırgandan korurken yaralanan Rukia Kuchiki adında bir Ruh Azrailiyle tanışır. Ailesini kurtarmak için Ichigo, Rukia'nın güçlerini alma teklifini kabul eder ve sonuç olarak bir Soul Reaper olur. Ancak Rukia güçlerini geri kazanamadığı için, Ichigo'ya kasabalarına musallat olan Hollow'ları avlama gibi ürkütücü bir görev verilir. Ancak bu mücadelede yalnız değildir; daha sonra her biri kendine özgü yeteneklere sahip olan sınıf arkadaşları Orihime Inoue, Yasutora Sado ve Uryuu Ishida da ona katılır. Ichigo ve yoldaşları yeni görevlerine alışıp savaş alanında ve dışında birbirlerine destek olurken, genç Soul Reaper kısa süre içinde insan dünyasına yönelik tek gerçek tehdidin Hollow'lar olmadığını öğrenir.
5878 İzlenme
Gekijōban Jujutsu Kaisen 0
Jujutsu Kaisen 0
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.2
Ülke
Japonya
Süre
105 Dakika
Yayın Tarihi
2021
Lisede zorbalığın ürkek kurbanı olan 16 yaşındaki Yuuta Okkotsu'nun çevresinde sık sık şiddetli talihsizlikler meydana gelmektedir. Yuuta, zorbalarından acımasızca intikam alan bir güç olan korkunç bir lanete sahiptir. Yuuta'nın laneti olan Rika Orimoto, trajik çocukluğundan kalma bir gölge ve ona yanlış yapmaya cüret eden herkes için potansiyel olarak ölümcül bir tehdittir. Yuuta'nın benzersiz durumu, Tokyo Jujutsu Lisesi'nde öğretmenlik yapan güçlü bir büyücü olan Satoru Gojou'nun dikkatini çeker. Gojou, Yuuta'da muazzam bir potansiyel görür ve çocuğun ölümcül yükünü iyilik için bir güce dönüştürmesine yardım etmeyi umar. Yine de Yuuta, yetenekli sınıf arkadaşları arasında yerini bulmakta zorlanır: seçici olarak dilsiz Toge Inumaki, silah uzmanı Maki Zenin ve Panda. Yuuta, Rika'yı diğer birinci sınıf öğrencileriyle birlikte görevlerde beceriksizce kullanır, ancak Rika'nın muazzam güç gösterilerinin tüyler ürpertici sonuçları, hesapçı lanet kullanıcısı Suguru Getou'nun ilgisini çeker. Getou, Rika'nın gücünü ele geçirmeye ve bunu dünyadaki tüm jujutsu kullanmayanları ortadan kaldırmak için kullanmaya çalışırken, Yuuta soykırım planını durdurmak için arkadaşlarıyla birlikte savaşır.
5467 İzlenme
Naruto Classic
Naruto
Kategori
Dövüş Sanatları
IMDB
8.3
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2002
Naruto, içine hapsedilmiş kyubii (9 kuyruklu efsanevi tilki) yüzünden Konoha halkı tarafından yaratık olarak görülüp kenara itilmiş bir çocuktur. Naruto'nun bütün hedefi Ninja akademisini bitirip, Hokage olmaktır. Akademi'nin ilk bölümünü bitirip genin olarak mezun olan Naruto, arkadaşları Sakura ve Sasuke ile chunin olabilmek için yeni eğitimlerine başlarlar. Yaramaz ve bir o kadar heyecanlı bir kişiliğe sahip olan Naruto, içindeki kyuubinin gücünü yavaş yavaş öğrenecektir.
5306 İzlenme
Naruto: Shippuuden
Naruto: Shippuuden
Kategori
Dövüş Sanatları
IMDB
8.5
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2007
Naruto, Sasuke ile şelaledeki dövüşünün ardından Sasuke'yi geri getirmekte başarısız olmuştur. Orochimaru'nun Sasuke'nin vucudunu tamamen ele geçirmesi 3 yıl sürecektir. Bu süre içinde Naruto'nun, Sasuke'yi geri getirmesi gereklidir. Ancak bu kez Sakura da, Naruto'ya yardım etmeye karar verir. Bu yüzden, Naruto; Jiraiya'nın, Sakura; Tsunade'nin öğrencileri olur ve eğitimlerine başlarlar. Tüm bunlar olurken Akatsuki'nin başka planları vardır.
5268 İzlenme
Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen
Demon Slayer: Mugen Train
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.2
Ülke
Japonya
Süre
117 Dakika
Yayın Tarihi
2020
Bir trende bir dizi gizemli kaybolma vakası meydana geldikten sonra, İblis Avcısı Birliği'nin sorunu çözmek için yaptığı birçok girişim sonuçsuz kalır. Daha fazla can kaybını önlemek için Alev Sütunu Kyoujurou Rengoku bu tehdidi ortadan kaldırmayı kendine görev edinir. Ona Kolordu'nun en umut verici yeni kanlarından bazıları eşlik eder: Tanjirou Kamado, Zenitsu Agatsuma ve Inosuke Hashibira, bu örnek iblis avcısının ateşli başarılarına ilk elden tanık olmayı ummaktadır. Onlardan habersiz, kaybolmalardan sorumlu şeytani güçler uğursuz planlarını çoktan harekete geçirmişlerdir. Bu şeytani varlığın altında, grup iradelerinin her zerresini toplamalı ve gemideki iki yüz yolcuyu kurtarmak için kılıçlarını çekmelidir. Kimetsu no Yaiba Filmi: Mugen Ressha-hen, Tanjirou'nun zihninin en derin köşelerine inerek kararlılığını ve göreve bağlılığını test ediyor.
5198 İzlenme
HQ!!
Haikyuu!!
Kategori
Komedi
IMDB
8.6
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2014
Shouyou Hinata, Küçük Dev'e ve onun voleybol sahasındaki şaşırtıcı becerilerine tanık olduğundan beri, bu sporun dinamik doğası tarafından büyülenmiştir. Bir ortaokul turnuvası sırasında voleybola düzenli olarak başlama girişimi alevler içinde kalsa da, etkileyici olmayan boyunun, azmi ve iradesi karşısında bir engel olmaktan çıktığını kanıtlamak için can atıyor. Hinata, Küçük Dev'in mezun olduğu Karasuno Lisesi'ne kaydolduğunda, profesyonel bir voleybol oyuncusu olma hedefine bir adım daha yaklaştığına inanır. Okul eski ihtişamının sadece bir gölgesini korusa da, Hinata'nın inancı, Hinata'nın ortaokul voleybol takımını ezici bir yenilgiye uğratan dahi Tobio Kageyama'nın artık takım arkadaşı olduğunu öğrenene kadar sarsılmaz. Genellikle uzun boyluların ve güçlülerin alanı olarak görülen voleybol dünyasında bir iz bırakma arzusunu gerçekleştirmek için Hinata, Kageyama ile arasındaki farklılıkları düzeltmek zorundadır. Hinata ancak bir takımın parçası olmak için ne gerektiğini öğrendiğinde zirve yarışına ciddi bir şekilde katılabilecektir.
4816 İzlenme