Trendler
En iyi anime serilerini ve anime filmlerini Anime İzlesene de keşfet.
ONE PIECE, OP
One Piece
Kategori
Komedi
IMDB
9.0
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
1999
Denizde korkunç bir girdaptan geçtikten sonra bir fıçıda zar zor hayatta kalan kaygısız Maymun D. Luffy, kendini korkunç korsanların saldırısına uğrayan bir gemide bulur. Saf görünümlü bir genç olmasına rağmen, hafife alınacak biri değildir. Savaşta rakipsiz olan Luffy, gıpta ile bakılan One Piece hazinesinin ve onunla birlikte gelen Korsanlar Kralı unvanının peşinden kararlılıkla giden bir korsandır. Korsanların merhum Kralı Gol D. Roger, ölümünden önce servet hazinesinin yerini açıklayarak ve herkesi onu elde etmeye cesaretlendirerek dünyayı karıştırdı. O zamandan beri sayısız güçlü korsan, ödüllü One Piece için tehlikeli denizlere yelken açmış, ancak asla geri dönmemişlerdir. Luffy'nin mürettebatı ve uygun bir gemisi olmamasına rağmen, insanüstü yetenekleri ve kırılmaz ruhu onu sadece zorlu bir düşman değil, aynı zamanda birçokları için bir ilham kaynağı haline getirmiştir. Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle sayısız zorlukla yüzleşirken, Luffy bu hırslı çabasında kendisine katılmaları için türünün tek örneği yoldaşlar toplar ve birlikte hayatta bir kez karşılaşacakları maceralarında tehlikeleri ve mucizeleri kucaklarlar.
39795 İzlenme
Dragonball, DB
Dragon Ball
Kategori
Fantastik
IMDB
8.2
Ülke
Japonya
Süre
25 Dakika
Yayın Tarihi
1986
Gokuu Son, ormanda tek başına yaşayan genç bir çocuktur; ta ki Bulma adında bir kız ''Ejder Topları'' adı verilen bir dizi sihirli nesneyi ararken ona rastlayana kadar. Bu nesnelerin yedi tanesini toplayan kişiye bir dilek hakkı verdiği söylendiğinden, Bulma onları toplayıp mükemmel bir erkek arkadaş dilemeyi ummaktadır. Gokuu'nun elinde bir ejderha topu vardır, ancak ne yazık ki Bulma ejderha topuyla yollarını ayırmayı reddeder, bu yüzden Bulma onunla bir anlaşma yapar: ejderha topunun gücünü ödünç almasına izin verirse yolculuğuna eşlik edebilir. Böylece ikili hayatlarının yolculuğuna çıkarlar. Yolculuğa yalnız çıkmazlar. Yolda, yaşlı Muten-Roshi ve Gokuu'nun yaklaşan Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası'nda daha güçlü bir dövüş sanatçısı olmak için birlikte eğitim aldığı özenti öğrencisi Kuririn ile tanışırlar. Ancak, her şey eğlence ve oyun değildir; herhangi bir dileği gerçekleştirme yeteneği güçlüdür ve bir erkek arkadaş dilemekten çok daha kötüsünü yapabilecek başkaları da vardır. Efsanevi gücü kötüye kullanmaya çalışanları durdurmak için, daha güçlü dövüşçüler olmak için eğitim alırlar ve yeni buldukları gücü yol boyunca çevrelerindeki insanlara yardım etmek için kullanırlar.
17925 İzlenme
Demon Slayer
Kimetsu no Yaiba
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.6
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2019
Babasının ölümünden bu yana, aileyi geçindirme yükü Tanjirou Kamado'nun omuzlarına binmiştir. Uzak bir dağda yoksul bir şekilde yaşamalarına rağmen Kamado ailesi nispeten huzurlu ve mutlu bir hayatın tadını çıkarabilmektedir. Bir gün Tanjirou, odun kömürü satarak biraz para kazanmak için yerel köye gitmeye karar verir. Dönüş yolunda gece çöker ve Tanjirou'yu, geceleri ormanda gizlenen et yiyen şeytanların varlığı konusunda uyaran tuhaf bir adamın evine sığınmak zorunda bırakır. Ertesi gün nihayet eve döndüğünde korkunç bir manzarayla karşılaşır; tüm ailesi katledilmiştir. Daha da kötüsü, hayatta kalan tek kişi kana susamış bir iblise dönüşmüş olan kız kardeşi Nezuko'dur. Öfke ve nefretle yanıp tutuşan Tanjirou, ailesinin intikamını almaya ve hayatta kalan tek kardeşinin yanında kalmaya yemin eder. Kendilerine İblis Avcısı Birliği adını veren gizemli grupla birlikte Tanjirou, iblisleri öldürmek ve sevgili kız kardeşinin insanlığından geriye kalanları korumak için ne gerekiyorsa yapacaktır.
17807 İzlenme
Sorcery Fight, JJK
Jujutsu Kaisen
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.6
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2020
Okül Kulübü'nde temelsiz paranormal aktivitelere kendini kaptıran liseli Yuuji Itadori, günlerini ya kulüp odasında ya da yatalak büyükbabasını ziyaret ettiği hastanede geçirmektedir. Ancak bu rahat yaşam tarzı, bilmeden lanetli bir eşyayla karşılaştığında kısa sürede tuhaf bir hal alır. Doğaüstü olaylar zincirini tetikleyen Yuuji, ''Lanetler Kralı'' iblis Sukuna Ryoumen'e ait bir parmak olduğu ortaya çıkan söz konusu eşyayı yuttuktan sonra kendini bir anda Lanetler dünyasının -insanların kötülük ve olumsuzluklarından oluşan korkunç varlıklar- içine itilmiş bulur. Yuuji, kendi yeni keşfettiği güçlerini keşfederken bu Lanetlerin toplum için oluşturduğu tehdidi ilk elden tecrübe eder. Tokyo Metropolitan Jujutsu Teknik Lisesi'ne kabul edilen Yuuji, geri dönemeyeceği bir yolda, bir Jujutsu büyücüsünün yolunda yürümeye başlar.
14310 İzlenme
Bleach: Sennen Kessen-hen, Bleach: Sennen Kessen-hen - Ketsubetsu-tan
Bleach
Kategori
Aksiyon
IMDB
9.0
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2004
Ichigo Kurosaki sıradan bir lise öğrencisidir; ta ki ailesi, insan ruhlarını yutmaya çalışan yozlaşmış bir ruh olan Hollow tarafından saldırıya uğrayana kadar. İşte o zaman, Ichigo'nun ailesini saldırgandan korurken yaralanan Rukia Kuchiki adında bir Ruh Azrailiyle tanışır. Ailesini kurtarmak için Ichigo, Rukia'nın güçlerini alma teklifini kabul eder ve sonuç olarak bir Soul Reaper olur. Ancak Rukia güçlerini geri kazanamadığı için, Ichigo'ya kasabalarına musallat olan Hollow'ları avlama gibi ürkütücü bir görev verilir. Ancak bu mücadelede yalnız değildir; daha sonra her biri kendine özgü yeteneklere sahip olan sınıf arkadaşları Orihime Inoue, Yasutora Sado ve Uryuu Ishida da ona katılır. Ichigo ve yoldaşları yeni görevlerine alışıp savaş alanında ve dışında birbirlerine destek olurken, genç Soul Reaper kısa süre içinde insan dünyasına yönelik tek gerçek tehdidin Hollow'lar olmadığını öğrenir.
12704 İzlenme
Ore dake Level Up na Ken, Na Honjaman Level Up, I Level Up Alone
Solo Leveling
Kategori
Fantastik
IMDB
8.3
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2024
On yıl önce ''Kapı'' ortaya çıktı ve gerçek dünya ile büyü ve canavarlar alemini birbirine bağladı. Bu iğrenç yaratıklarla savaşmak için sıradan insanlar insanüstü güçlere sahip oldular ve ''Avcı'' olarak tanındılar. Yirmi yaşındaki Sung Jin-Woo da böyle bir Avcıdır, ancak E-Rank'a kıyasla bile acınası gücü nedeniyle ''Dünyanın En Zayıfı'' olarak bilinmektedir. Yine de annesinin hastane masraflarını karşılamak için düşük rütbeli Gates'te yorulmadan canavar avlamaktadır. Ancak bu sefil yaşam tarzı, Jin-Woo'nun -korkunç bir şekilde yanlış giden bir görevde ölecek tek kişinin kendisi olduğuna inanarak- üç gün sonra bir hastanede uyandığında önünde yüzen gizemli bir ekran bulmasıyla değişir. Bu ''Görev Günlüğü'' Jin-Woo'nun gerçekçi olmayan ve yoğun bir eğitim programını tamamlamasını ya da uygun bir cezaya çarptırılmasını talep etmektedir. Görevin zorluğundan dolayı başlangıçta buna uymakta isteksiz olan Jin-Woo, çok geçmeden bunun kendisini dünyanın en korkunç Avcılarından birine dönüştürebileceğini fark eder.
11316 İzlenme
Naruto: Shippuuden
Naruto: Shippuuden
Kategori
Dövüş Sanatları
IMDB
8.5
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2007
Naruto Uzumaki'nin daha güçlü olma arzusunu körükleyen olayların ardından yoğun bir eğitim için Gizli Yaprak Köyü Konohagakure'den ayrılmasının üzerinden iki buçuk yıl geçti. Şimdi, elit haydut ninjaların gizemli örgütü Akatsuki, tüm shinobi dünyasının güvenliğini tehdit edebilecek büyük planlarına yaklaşmaktadır. Naruto yaşlanmış ve uğursuz olaylar ufukta belirmiş olsa da, kişiliğinde pek bir değişiklik olmamıştır - hala haşarı ve çocuksu - ancak artık kendine çok daha fazla güvenmekte ve arkadaşlarını ve evini korumak için daha da büyük bir kararlılığa sahiptir. Ne olursa olsun, Naruto, Hokage olmak isteyen çocuk hakkındaki destanın devamında, kendi bedeni pahasına bile olsa, onun için önemli olan şey için savaşmaya devam edecektir.
11270 İzlenme
Why the Hell are You Here, Teacher!?, Nankoko
Nande Koko ni Sensei ga!?
Kategori
Komedi
IMDB
6.4
Ülke
Japonya
Süre
12 Dakika
Yayın Tarihi
2019
Lise ikinci sınıf öğrencisi Ichirou Satou her zaman ortalama bir insan olmuştur; ta ki öğretmeni Kana ''Şeytan'' Kojima ile pek de ortalama olmayan durumlarla karşılaşana kadar. Kojima, Satou'nun Japonca öğretmenidir ve o kadar acımasızdır ki okuldaki suçlular bile ona boyun eğmektedir. Bir gün Satou tuvalette Kojima'ya rastlayınca işler kızışır ve Satou'nun hayal gücünü günlerce çılgına çeviren samimi bir karşılaşma yaşarlar. Nande Koko ni Sensei ga? Satou ve öğretmeninin benzer koşullar altında karşılaşmaya devam ettikleri ve her karşılaşmada daha da yakınlaştıkları günlük yaşamlarını takip ediyor.
9780 İzlenme
Naruto Classic
Naruto
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.3
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2002
Naruto Uzumaki'nin doğumundan birkaç dakika önce, Dokuz Kuyruklu Tilki Kyuubi olarak bilinen devasa bir iblis, Gizli Yaprak Köyü Konohagakure'ye saldırdı ve ortalığı kasıp kavurdu. Kyuubi'nin saldırısına son vermek için, köyün lideri Dördüncü Hokage hayatını feda etti ve korkunç canavarı yeni doğan Naruto'nun içine mühürledi. Şimdi, Naruto hala Konohagakure'de yaşayan hiperaktif ve muşta kafalı bir ninjadır. İçindeki Kyuubi yüzünden dışlanan Naruto, köydeki yerini bulmak için mücadele ederken, Konohagakure'nin Hokage'si olma arzusu onu sadece bazı harika yeni arkadaşlara değil, aynı zamanda bazı ölümcül düşmanlara da götürür.
9667 İzlenme
Highschool DxD
High School DxD
Kategori
Komedi
IMDB
7.6
Ülke
Japonya
Süre
24 Dakika
Yayın Tarihi
2012
Lise öğrencisi Issei Hyoudou, hayatında üretken hiçbir şey yapmayan, kadınları dikizleyen ve bir gün kendi haremine sahip olmayı hayal eden sıradan bir sapıktır. Güzel bir kız ona çıkma teklif ettiğinde Issei için işler yoluna giriyor gibi görünür, ancak kız onu vahşice öldüren düşmüş bir meleğe dönüşür! Ancak, üst sınıf bir şeytan olan güzel son sınıf öğrencisi Rias Gremory onu hizmetkârı olarak diriltip Issei'yi okulun Okült Araştırma kulübünün saflarına kattığında hayatta ikinci bir şans elde eder. Yeni hayatına yavaş yavaş alışan Issei, meleklerin ve şeytanların vahşi dünyasında hayatta kalabilmek için eğitim almalı ve savaşmalıdır. Her yeni macera, yeni yoldaşlarıyla birçok komik (ve müstehcen) ana yol açarken, bir yandan da yeni hayatını High School DxD'deki arkadaşlarından ve ailesinden bir sır olarak saklıyor!
9593 İzlenme